Освіта є найважливішим конструктом цивілізації, визначальним чинником соціально-економічного поступу суспільства. Кожна країна відповідно до свого історичного розвитку, національних традицій, умов, перспектив формує свою систему освіти. Сьогодні освіта – це найактуальніша тема у світі, тому що люди стали більш серйозно ставитися до питання отримання освіти та працевлаштування. Для багатьох з них робота – це і засіб отримання задоволення від своєї діяльності, і можливість кар’єрного зростання.
З кожним роком все більше і більше людей хочуть отримати освіту за кордоном, тому варто розглянути освітні реформи Румунії. На жаль багато людей обходять стороною країни найближчого зарубіжжя, коли розглядають навчання в іноземному навчальному закладу.
Метою цього дослідження є розкриття дошкільної, середньої та вищої освіти Румунії, кожна з котрих складається з трьох пунктів. Головним завданням є вивчення укладу життя у сучасних навчальних закладах Румунії, вивчення системи оцінювання студентів і школярів у навчальних закладах, детальне вивчення вищої освіти.
Об’єктом дослідження є система освіти, а предметом – система освіти в Румунії. Система освіти — це сукупність навчально-виховних і культурно-освітніх закладів, наукових, науково-методичних і методичних установ, науково-виробничих підприємств, державних і місцевих органів управління освітою та самоврядування в галузі освіти, які згідно з законами Румунії здійснюють освіту і виховання громадян. Структура й доцільність створеної в державі системи освіти характеризують її ефективність і перспективність розвитку.
Це цікаво:
Формування ґендерночутливого світосприйняття в
учасників навчально-виховного процесу
Нове покоління українців має жити у суспільстві, яке створює умови для розвитку кожної особистості на засадах рівності, враховуючи при цьому особливості особистості чоловіка і жінки. Діти мають виховуватись без обтяжливих стереотипів, зростати в атмосфері поваги до кожної людини. Саме такі умови й ...
Тип навантаження
Характер впливу фізичного тренування на організм залежить, насамперед від виду вправ, структури рухового акту. В оздоровчому тренуванні розрізняють три основних типи вправ, що володіють різною виборчої спрямованістю: 1 тип – циклічні вправи аеробного спрямованості, що сприяють розвитку загальної ви ...
Течії зарубіжної педагогіки. Їхні методологічні основи
В зарубіжній педагогіці багато різноманітних течій: 1. філософські напрямки: екзистенціалізм, що проповідує вирішальну роль внутрішніх, спонтанних запитів; неотомізм, що пропагує ідеї над розуму і Бога, закликає до виховання духовності; прагматизм, що вважає необхідним засвоєння знань тільки в проц ...
На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.