Вищі навчальні заклади Румунії

Педагогіка і виховання » Освіта Румунії » Вищі навчальні заклади Румунії

Сторінка 2

Детально розглянувши систему освіти в Румунії, можна зробити деякі висновки.

По-перше, освіта є найважливішим конструктором цивілізації, визначним чинником соціально-економічного поступу суспільства.

По-друге, середню освіту отримати повинна кожна людина.

По-третє, школярі та студенти мають відмінну базу знань. Уряд Румунії звертає достатньо уваги на систему освіти. Люди стали більш серйозно ставитися до питання отримання освіти. Після закінчення вищого навчального закладу студентам допомагають у працевлаштуванні. Для багатьох з них робота – це засіб отримання задоволення від своєї діяльності, і можливість кар’єрного зростання.

Система освіти — це сукупність навчально-виховних і культурно-освітніх закладів, наукових, науково-методичних і методичних установ, науково-виробничих підприємств, державних і місцевих органів управління освітою та самоврядування в галузі освіти, які згідно з законами Румунії здійснюють освіту і виховання громадян. Структура й доцільність створеної в державі системи освіти характеризують її ефективність і перспективність розвитку.

Навчання за кордоном - це якісна освіта за найсучаснішими методиками, актуальні знання та обмін культурним досвідом. Система освіти в Румунії має можливість для подальшого самовдосконалення та перспектив, щоб володіти однією з найсильнішою фундаментальною системою у світі.

Страницы: 1 2 

Це цікаво:

Розмаїття масових, групових та індивідуальних форм виховної роботи
Форми виховної роботи поділяють на три групи: - масові: тематичні вечори, вечори запитань і відповідей, конференції, тижні з різних предметів, конкурси та ін. - групові форми виховної роботи: гуртки, екскурсії, походи, класні години. - до індивідуальних форм виховної роботи належать: читання художн ...

Сутнісна характеристика поняття дитячої творчості
Проблемою творчості займалося багато дослідників, такі як Л.С. Виготський, Б.М. Теплов, Н.А. Ветлугіна. Розглянемо, як вони розкривають визначення творчості. «Творчою діяльністю, – писав Л.С. Виготський, ми називаємо таку діяльність людини, яка створює дещо нове, все одно чи буде це створене творчо ...

Математична обробка наслідків експерименту. Критерії оцінки
Одним з недоліків експериментального дослідження з питань методики трудового навчання та виховання є недостатнє обгрунтування результатів, більшість із яких мають описовий характер. Для більшої об'єктивності та достовірності одержаних фактів за допомогою експерименту (чи іншого методу дослідження) ...

Інтерактивні уроки

Інтерактивні уроки

На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.

КАТЕГОРІЇ

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.novapedahohika.com