Характеристики навчальної теми представлені в таблиці 4.1.
Характеристики навчальної теми Таблиця 4.1.
![]() |
Інструкційно-технологічна карта виконання операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Інструкційно-технологічна карта виконання операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Результати представлені в таблиці 5.1
Інструкційно технологічна карта Таблиця 5.1.
Характеристика та зміст форм, методів і засобів навчання при виконанні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Зміст форм навчання при виконанні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Результати представлені в таблиці 6.1.
Зміст форм навчанняТаблиця 6.1
Зміст методів навчання при виконанні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”.Результати представлені в таблиці 6.2
Зміст методів навчання Таблиця 6.2.
![]() |
Зміст засобів навчання при виконанні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Результати представлені в таблиці 6.3
![]() |
Зміст засобів навчанняТаблиця 6.3.
Зміст форм контролю при вивченні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Результати представлені у таблиці 7.1.
Зміст форм контролюТаблиця 7.1.
![]() |
Зміст методів контролю при вивченні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Результати представлені у таблиці 7.2.
Зміст методів контролюТаблиця 7.2.
![]() |
Зміст засобів контролю при вивченні операції “покриття блоків” теми “Ознайомлення з обладнанням для покриття. Покриття блоків на машині БІП-5”
Результати представлені у таблиці 7.3.
Зміст засобів контролюТаблиця 7.3.
![]() |
Сценарій уроку з теми “покриття блоків на машині БІП-5” дисципліни “Загальна поліграфія”
Представлений у таблиці 8.1.
![]() |
Розробка дидактичного проекту навчання кваліфікованого робітника з курсу «Загальна поліграфія» показала, що для повноцінної розробки дидактичного проекту слід використати водночас проаналізувавши Освітньо-кваліфікаційну характеристику і Освітньо-професійну програму. Під час їх обробки були виявлені методи, типові форми та засоби що відповідають дисципліні, що описана у курсовій роботі. Так сучасний педагог повинен вміти правильно донести матеріал до учнів, закріпити його на практичних заняттях, провести контроль за даною темою з ціллю виявлення рівня засвоєння знань.
Одним з найбільш важливих елементів підготовки до учбових занять є аналіз та вивчення методичної літератури і навчально-методичної документації з предмету, які дозволяють більш детально спланувати роботу, використовуючи накопичений і узагальнений досвід.
Виконання даної курсової роботи відіграє дуже важливу роль в подальшому навчанні, вона є показником успішного управління системою навчання, так як викладач повинен заздалегідь спроектувати весь процес, визначивши оптимальні дороги підходу до основної мети досягнення рівня професійної компетентності в учнів. В результаті виконання завдання даної роботи створюється проект управління учбовим процесом, який реалізується за допомогою взаємодії викладача і учня.
Це цікаво:
Сутність і специфіка підготовки
інженерів-педагогів
Інженер-педагог - фахівець з вищою освітою, що здійснює педагогічну, навчально-виробничу, організаційно-методичну діяльність з професійної підготовки учнів в системі професійно-технічної освіти, а також кваліфікованих робітників на виробництві. Інженера-педагога характеризує широкий педагогічний пр ...
Альтернативна освіта
Основні форми навчання для одержання освітньої кваліфікації в системі болгарської вищої освіти – денна і вечірня. Процес введення дистанційної освіти в систему вищої освіти Болгарії усе ще продовжується. Він почався після внесення в 1999 році змін до Акту про вищу освіту. З 1999 року кількість студ ...
Порушення письма й читання
Поряд з патологією усного мовлення існує й порушення письмового мовлення. Це порушення письма й читання. Оскільки письмо і читання тісним образом взаємозалежні, порушення письма, як правило, супроводжуються порушеннями читання. Щоб контролювати своє письмо, дитина повинна читати написане, і, навпак ...
На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.