Знайомство зі школою, педагогічним колективом, основним формами про освіту, програмою та методичною літературою

Педагогіка і виховання » Методика викладання дисциплін економічного характеру в загальноосвітній школі » Знайомство зі школою, педагогічним колективом, основним формами про освіту, програмою та методичною літературою

Сторінка 2

Любов до людини, до природи, до праці виховується через будь – який предмет. І лише вона – ця любов – може стати моральною основою творчої, людської діяльності в економіці, політиці, мистецтві. Тому ми кажемо, що в руках учителя наше майбутнє”. Ці слова як найточніше відображають сутність справжнього учителя, яким я хочу стати.

Відчинивши двері Старокостянтинівської школи, мене переповнювало безліч почуттів, таких як хвилювання та цікавість. Мені хотілось справити гарне враження на педагогічний колектив та сподобатись учням.

Школа . Щоб здавалося на перший погляд означає школа з точки зору учня. Це заклад, в якому тобі дають нові знання, ти закріплюєш їх на практиці. Вчителі – це люди які приходять на урок, все знають, віданні своїй професії, вимагають від учнів зворотного зв’язку (у більшості виникає питання: навіщо їм це, вони і так все знають!). Єдиною метою всіх учнів є закінчення шкільного навчального процесу і перехід до другого, більш важливого етапу життя – здобуття вищої освіти, де ти будеш вивчати лише потрібні для тебе дисципліни .

Ставши складовою частиною педагогічного колективу вже усвідомлюєш, що твої шкільні уявлення про школу – це велика помилка.

В перший день практики я ознайомився з колективом школи. Спочатку познайомився із директором та вчителем історії, які розповіли про історію школи та дали необхідні матеріали. Також я більш детально ознайомився із основними формами про освіту, шкільною документацією: планом роботи школи, особовими справами вчителів та учнів, щоденниками, класними журналами, календарним плануванням вчителів, у шкільній бібліотеці переглянула велику кількість методичної літератури , в тому числі і з дисципліни „Економіка”.

Більш детально я ознайомився саме з календарним планом вчительки з економіки, виховним планом класного керівника та розкладом уроків. Провів консультаційні бесіди з вчителькою економіки, під час яких вона мене ознайомила зі своєю системою проведення уроку, методами орієнтування учнів з даної дисципліни.

За час проходження практики в Старокостянтинівській ЗОШ I-III ступенів №6, я вже на діловому рівні познайомився із педагогічним колективом, зрозумів, що це люди, які мають значний рівень знань. Особисто для себе я визначив, що основним завданням вчителів є передача цих знань учням, щоб вони допомогли їм у майбутньому. Я дізнався, що на сьогоднішній день в Старокостянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 навчається 205 учнів, працює досить освічений колектив учителів. Його чисельність - 28 осіб.

З них:

- Вища кваліфікаційна категорія – 20,

- Перша категорія – 1,

- Друга категорія – 2,

- «Спеціаліст» - 5.

Матеріально - технічна база школи має досить високий рівень . Усі кабінети оснащено згідно профілю тих предметів, які в них викладаються. Дуже добре обладнані кабінети фізики, хімії, іноземної мови, біології та математики. Творчо підійшли до оформлення своїх кабінетів учителі української мови та літератури. У школі є комп’ютерний клас з сучасною технікою та програмним забезпеченням; також школа має свою їдальню, спортивний і актовий зали, майстерню, бібліотеку з читальним залом, географічний майданчик, музей, навчально-дослідну ділянку.

На мою думку, школа чітко справляється із своїм завданням (навчання учнів). Тільки за минулих два роки було 6 золотих медаліста і 2 срібних. Хоча учнів у класах небагато, але вони усі є дружньою шкільною родиною.

З короткою характеристикою Старокостянтинівської ЗОШ I-III ступенів №6 можна ознайомитися у Додатку Б.

Страницы: 1 2 

Це цікаво:

Методика використання наочних засобів навчання на уроках у початкових класах
На основі аналізу психолого-педагогічної та методичної літератури, а також власних спостережень за навчально-виховним процесом у початковій школі нами виявлено, що використання наочності на уроках перебуває на неналежному рівні, що негативно впливає на рівень навчальних досягнень школярів. З метою ...

Методика вивчення пригодницької повісті «Пригоди Робінзона Кукурудзо» В. Нестайка
Вивчення творчості Всеволода Нестайка на уроках позакласного читання у 6 класі зосереджена зокрема на таких творах: «Пригоди Робінзона Кукурудзо», «Таємниця трьох невідомих», «Незнайомець з тринадцятої квартири». На мою думку, твори, які обрані на позакласне читання є доречними та актуальними і даю ...

Система екологічного виховання у школі
Что значишь ты без трав и птиц, И без любви к пчеле жужжащей, Без журавля над хвойной чащей, Без миловидных лисьих лиц? Когда поймешь ты, наконец, Врубаясь в мёртвые породы, О, человек, венец природы, Что без природы твой конец?! С.И. Кирсанов Науково-технічний прогрес ХХ століття впливає на всі ст ...

Інтерактивні уроки

Інтерактивні уроки

На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.

КАТЕГОРІЇ

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.novapedahohika.com