Підведення підсумків практики

Сторінка 11

5. Підсумок заняття.

На цьому занятті була розглянута така тема : «Предмет, методи і завдання статистики ринку товарів і послуг».

6. Домашнє завдання.

Учні повинні проаналізувати викладений матеріал, виписати основні терміни та визначення в словник та зробити власний висновок по даній темі, підготуватися до тестового контролю і усного опитування на практичне заняття, а також підготувати питання для самостійної підготовки по даній темі:

З чого складається аналіз ринку?

Охарактеризуйте кожен з видів ринку?

Назвіть які потреби задовольняє товар та послуга?

Види економічної діяльності за КВЕД, які забезпечують реалізацію послуг?

Для чого використовується штрихове кодування товарів?

Ким розробляється штрих-код і чи обов’язково товар має мати штрих-код?

Викладач дисципліни: Козлик Галина Миколаївна

Керівник практики від школи: Козлик Галина Миколаївна

Керівник практики від університету: Голярдик Наталя Анатоліївна

ДОДАТОК З

План-конспект практичного уроку з «Економіка» на тему: «Статистика ринку товарів і послуг»

Дата:30.01.2012р.

Клас: 11

Тема заняття: «Предмет, методи і завдання статистики ринку товарів і послуг»

Мета уроку: ознайомити з основними поняттями ринку, ринкової системи та завданнями статистики ринку товарів та послуг

Загальноосвітня мета: узагальнити матеріал попередньо вивчених економічних дисциплін та поглибити знання студентів по даній темі .

Розвивальна мета: розвивати у студентів знання з даної теми.

Виховна мета: виховувати економічне мислення у студентів

Тип заняття: засвоєння нових знань

Обладнання: наочне

Методи навчання: словесні

Прийоми навчання: опитування, письмова робота, тестове завдання.

План практичного уроку:

1.Статистика ринку товарів і послуг в системі наук.

2.Класифікація товарів і послуг.

3.Штрихове кодування товарів

Хід уроку:

Сьогодні ми проведемо «тестовий контроль» про предмет, методи і завдання статистики ринку товарів і послуг, їх класифікація, дослідимо штрихове кодування товарів.

1. Тестові завдання з даної теми:

Скільки існує критеріїв ринку:

А) 3

Б) 4

В) 2

2. Що таке локальний ринок?

А) група товарів, які є замінниками один одного.

Б) група товарів, які обмінюються протягом довгого часу

В) товари та послуги, які доповнюють один одного.

3. Ринкова модель економіки містить три головні категорії

А) ціна, попит, покупець

Б) попит, пропозиція,ціна

В) пропозиція , ціна, продавець

4. Статистичне вивчення ринку ґрунтується на такій парадигмі -

А) «базові умови — структура — поведінка — результат»

Б) «ціна – попит – результат»

В) «ціна – пропозиція – попит – товар»

5. Ринок – це…

А) економічні відносити, які полягають в придбанні товару

Б) це сфера обміну товарів та послуг на гроші і грошей — на товари та послуги.

В) економічна категорія, яка має покупців та продавців

6. Товар – це….

А) це необхідність потреби, яка може бути придбана покупцем для власних потреб

Б) це уречевлений результат праці, який може бути відокремлений від виробника зі зміною прав власності на цей товар

Страницы: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Це цікаво:

Метод гри у розвитку усного мовлення на уроках іноземної мови в початковій школі. Види ігор
Про навчальні можливості використання ігрового методу відомо давно. Багато вчених, такі як Ельконін Д.Б., Стронін М.Ф., Макаренко А.С., Сухомлинський В.О., Д.Б. Ельконіна, що займаються методикою навчання іноземним мовам, справедливо звертали увагу на те, що ігрова діяльність на уроці іноземної мов ...

Типи, форми, структура уроків позакласного читання
Позакласне читання є рушійною силою морально - естетичного та літературного розвитку школярів, а також формує всебічно розвинену особистість. Дослідженням проблеми позакласного читання науковці займаються протягом тривалого часу. Кожен з них пропонує свої типи і форми уроків позакласного читання. В ...

Ідеї гуманізму в науці і освіті: Історія та сучасні технології
Одним з принципів реалізації Державної Національної програми “Освіта” (Україна – ХХІ ст ) є гуманізація освіти, що полягає в утвердженні людини як найвищої соціальної цінності, у найповнішому розкритті її здібностей та задоволенні різноманітних освітніх потреб. Прагнення до возвеличення людини. Най ...

Інтерактивні уроки

Інтерактивні уроки

На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.

КАТЕГОРІЇ

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.novapedahohika.com