Ведуча: У День святого Валентина закохані обмінюються подарунками, так званими “валентинками”, сердечками – листівками. Вони бувають паперовими, печені, шоколадні, або навіть із золота.
Ведучий 2: Дорого, скажете? Але хіба кохання цього не варте? Зрештою, яка різниця що подарувати? Головне – аби від серця.
Ведучий 1: У таке свято лише розмов про кохання замало. Потрібно провести турнір на честь справжнього кохання. А якщо турнір, то нам потрібні лицарі, які віддадуть паннам свої серця. І зараз ми їх знайдемо.
Ведуча: Починаємо наш турнір “На честь прекрасних панн”.
Ведучий 1: Лицарі, дівчата, як відомо, люблять “вухами”. Ця істина не потребує доказів, а лише ласкавих слів.
Ведучий 2:
Поет сказав:
Якби я мав слова чудові,
Іще не мовлені ніким,
Я розказав би в кожнім слові,
Як марю образом твоїм.
Ведуча: Запрошуємо 5 лицарів та 5 панн.
(Виходять бажаючі.)
Шановні лицарі, скажіть найкращі компліменти своїм панні.
Ведучий 1: Умови турніру такі: 5 юнаків і 5 дівчат стоять один навпроти одного на відстані 10 кроків. Лицар говорить комплімент на кожний крок, поки не підійде до панни. Переможе той, хто не помилиться і без паузи виголосить найніжніші слова.
(Музична пауза. Пісня про кохання.)
Ведучий 2: Хто з нас, бодай краєчком вуха, не чув містичну оповідь про розкидані по всій землі половинки? Ось вона.
Ведуча: Колись давно чоловік і жінка були нероздільними душею і тілом. Одна душа на двох, одне тіло на двох – єдине ціле.
Ведучий 1: Але все добре, як відомо, триває недовго, єдине ціле розділилося на дві половинки, які ще й ретельно перемішалися.
Ведучий 2: Відтоді самотні половинки блукають світом, шукаючи одна одну. Хтось помиляється, а комусь щастить з першої спроби.
Ведуча: А можливо, наша зустріч сьогодні стане для когось долею?
Ведучий 1: У мене саме є цікава гра – “Єднання сердець”. Запрошую сюди 5 юнаків і 5 дівчат. Роздаю вам половинки сердець, а ви за моєю командою повинні відшукати свою другу половинку. Переможцям – приз.
(Музична пауза.)
Ведучий 2:
Люблю тебе так трепетно і ніжно,
Неначе вічно втратити боюсь.
Ти водночас така свята і грішна,
Що я кляну тебе й тобі молюсь.
Твої обійми, як ворота раю,
Пекельний промінь на твоїх вустах,
Немов метелик, я в тобі згораю,
І воскресаю, як міфічний птах!
Ведуча: Щасливий і водночас нещасний той, хто пізнав всю силу кохання, але не може себе називати щасливим той, хто не пізнав цього почуття, отже , прожив беззмістовні роки, бо лише любов надає змісту всьому, що існує.
Ведучий 1: Любити людину – велике щастя і відповідальність, постійне очікування на жертовність, безмірне розуміння та бажання принести коханим трепетну мить радості.
Ведуча: Кажуть, що чоловік вклоняється у трьох випадках: щоб напитися води з джерела, поцілувати мамині руки і зірвати квіти для коханої.
Ведучий 2: Продовжуючи тему квітів, пропоную вам гру “Щаслива квітка”.
5 юнаків і 5 дівчат утворюють дві окремі команди (2 кола). Під музику танцюють, передаючи один одному “музичну квітку”. Коли музика зупиняється, той, у кого залишилась квітка, вибуває. Гра продовжується доки не залишиться одна пара.
Це цікаво:
Творча гра, її значення й особливості використання в навчально–виховному процесі
Молодший шкільний вік - це період інтенсивного фізичного і психічного розвитку, формування здібностей, характеру, активного оволодіння соціально виробленими правилами і нормами поведінки. Особливе місце посідають ігри, що створюються самими дітьми, їх називають творчими, тому що ігрова діяльність м ...
Орієнтовний зміст лекційних занять
модуль Назви тем та їх зміст Год 1. Теоретико-філософські основи наукового дослідження Тема І. Предмет, завдання, теоретичні основи курсу. Предмет і завдання курсу в системі фахової підготовки Зв’язок курсу з іншими навчальними предметами. Характеристика науки як сфери людської діяльності. Тема 2. ...
Методика використання різних видів засобів під час формування природничих знань
Методи і прийоми знаходяться в тісному діалектичному взаємозв’язку. Кожен метод за певних умов може бути прийомом того чи іншого методу. Наприклад, розповідь, пояснення або бесіда можуть бути використані при вивченні одних тем як методи навчання і включати різні прийоми, а під час лабораторного та ...
На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.