Ніхто крім вас не зможе відповісти на ці питання. Але відповідая на них людина зможе правильно поставити і сформулювати такі відповіді, які дозволять їй побудувати точні програми і плани досягнення своїх цілей.
І знайти спокійну впевненість і силу для їх досягнення.
Що ви будете робити, що б прийти до своєї мети?
Що буде відбуватися в процесі досягнення?
Які труднощі можуть зустрітися вам на цьому шляху? Як би ви хотіли на них реагувати?
Уолт Дісней, дуже талановитий і успішний чоловік, чия творчість до цих пір приносить задоволення і надихає мільйони дорослих і дітей, навчився перетворювати свої дивні мрії у меті. Реальні цілі, які конкретні, зрозумілі, знаходяться під його контролем, і, значить, досяжні.
Застосування цієї методики на собі і на своїх мріях, цілях, проблеми і завдання. Дозволить рухатися до своїх цілей трохи швидше, легше і ефективніше.
Як ви дізнаєтеся, що досягли мети?
Що ви побачите, відчуєте і почуєте, коли мета буде досягнута?
І що змінилося у вашому житті?
На скільки ви впевнені, що всі ваші мрії та цілі - це те, до чого ви прагнете?
Чи впевнені Ви, що після досягнення своїх цілей, ви дійсно станете щасливою людиною?
Чи знаєте ви людей, які точно знають, куди і як треба йти? І нікуди не йдуть.
Чи знаєте ви, що будь-які зміни на краще вимагають зусиль?
І що б їх зробити - потрібна міцна мотивація, яка буде сильніше рутини, побуту і дрібних звичок?
Як її створити, підтримувати й активізувати?
Ви перевірите, на скільки вони відповідають вашим внутрішнім цінностям і переконанням.
Розглянемо що таке самооцінка та впевненість у собі.
Впевнений в собі людина:
Висловлює бажання і прохання прямо і від першої особи; його легко зрозуміти
Позитивно оцінює свої можливості, ставить перед собою важкі цілі і досягає успіху
Визнає свої заслуги і досягнення
Серйозно відноситься до своїх та чужих словами і бажанням - шукає шляхи для загального задоволення, з огляду на свої і чужі потреби.
Позитивно оцінює свої можливості, а, отже, може ставити перед собою важкі цілі і досягати успіху.
Розглядає досягнуту мету, як успіх і досягнення. Якщо досягти бажаного немає можливості, він ставить більш реалістичні цілі і витягує урок і користь з виконаної роботи. Таке ставлення до успіху дає сили для подальших дій з постановки нових цілей і досягненню успіху. Хто хоче досягти мети-шукає засоби, хто не хоче - причину!
Всі дії здійснює в міру потреби, не відкладаючи на "потім".
Серйозно відноситься до своїх словами і дій. І так само серйозно ставиться до слів і дій інших людей. Вислухавши співрозмовника, він знаходить способи задоволення його потреб, і потреб тих, з ким спілкується.
Впевненість у собі можна описати як позитивне відчуття себе і віру в свої можливості.
Щоб стати впевненим у собі потрібно мати адекватну самооцінку.
Адекватна самооцінка - це збіг очікувань щодо своїх можливостей і реальних можливостей. Формування адекватної самооцінки неможливо без дії та аналізу результатів цих дій. Людина, що володіє адекватною самооцінкою відчуває себе гарним і як наслідок - вірить у свою успішність. Вона ставить багато цілей і вибирає адекватні засоби для їх досягнення. Відповідальність її не лякає, а віра в успіх дозволяє не звертати уваги на тимчасові невдачі і помилки.
Це цікаво:
Психологічні особливості групи навчання
Останнім часом було створено багато нових типів навчальних закладів. Проте перетворення не зводяться лише до поновлення організаційних структур. Більш того, організаційний бік - не саме головне. Більш важлива частина цих перетворень - зміна технології педагогічної взаємодії. Перехід до нової педаго ...
Тренування розпізнавання багатозначних слів у контексті
Робота з багатозначними словами починається в VI класі. Основне завдання вчителя полягає в тому, щоб, по-перше, показати зв’язок нового значення з уже відомим та, по-друге, навчити спиратися на контекст при виділенні невідомого значення багатозначного слова. Для формування вміння виділяти семантичн ...
Вікові
особливості розвитку самооцінки у дітей молодшого шкільного віку в процесі
навчальної діяльності
У віковій і педагогічній психології молодший шкільний вік займає особливе місце: в цьому віці освоюється навчальна діяльність, формується довільність психічних функцій, виникають рефлексія, самоконтроль, а дії починають співвідноситися з внутрішнім планом. Період життя дітей від 6–7 до 10–11 років ...
На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.