Розробка нетрадиційних уроків англійської мови для формування іншомовноїсоціокультурної компетенції

Педагогіка і виховання » Формування соціокультурної компетенції основної школи » Розробка нетрадиційних уроків англійської мови для формування іншомовноїсоціокультурної компетенції

Сторінка 5

Prince: No, little Swallow, you must go away to Egypt.

Swallow: I will stay with you always.

Prince: Dear little Swallow, fly over my city and tell me what you see there.

Part 5.

Ластівка пролетіла над містом і повернулась до Принца. Swallow: I saw the rich making merry in their beautiful houses. The beggars were sitting at the gates. I saw the white faces of starving children. Hear! Hear! A lot of poor people pray to survive and earn their living. Hear! Hear!

Бідні люди виходять на сцену з дітьми і починають молитися.

I lay me down to sleep, I ask Good God my soul to keep, and if I die before I wake, I ask Good God my soul to take.

Prince: Swallow, little Swallow, I'm covered with gold. Take it and give it to the poor.

Ластівка знімала зі статуї золото і роздавала його бідним людям з дітьми.

People: We have bread now! Thank God!

Випав сніг, за снігом прийшов мороз. Ластівка мерзла, але не хотіла залишати Принца, так як дуже кохала його. Тільки й вистачило сили у ластівки вибратися на плече Принцу.

Swallow: Good-bye, Prince! Will you let kiss your hand?

Prince: I am glad that you are going to Egypt at last, little Swallow! You have stayed too long here; but you must kiss me on the lips, for I love you. Swallow: It is not to Egypt that I am going. I am going to the House of Death.

Вана поцілувала принца і мертва впала до його ніг.

Part 6.

Мер міста виходе на сцену і підходить до статуї, оглядає її з усіх сторін.

Mayor: Dear me! Is this the statue of the Happy Prince? How shabby he looks! His eyes are gone, he is not golden any more. He is little better than a beggar! He is not beautiful. He is ugly. Take him away. Oh! What's this? Dead bird? Birds aren't allowed to die here. Take it away. Fairy: Don't worry, little Swallow, don't worry, Happy Prince. People don't know what beauty is. You are the two precious things in the city. I shall take you to the sky, for in my garden you'll be happy. You really deserve your happiness! Усі актори виходять на сцену, кланяються.

Урок-свято “William Shakespeare”

Цілі уроку:

1) Практична: навчання монологічного мовлення.

2) Пізнавальна: знайомство учнів з творчістю письменника країни, мова якої вивчається.

3) Розвиваюча: розвиток навичок акторської майстерності.

4) Виховна: виховання художнього смаку в учнів; виховання міжособистісних відносин.

Хід уроку:

Teacher: Good morning, dear friends! Today we are going to speak about the greatest English writer W. Shakespeare. Everyone, I think, has a favourite Shakespeare play in his memory: Othello, King, Lear, Romeo and Juliet. We don't know a lot about Shakespeare's biography, but today we are going to imagine some moments from his life.

(Танцюють дівчата. Молодий Шекспір підходить до однієї з них).

William: Excuse me, young lady! I don't know your name. You danced so gracefully. You look like a tender flower!

Anna: Oh, no, sir. Please, don't joke. I can't talk to you.

William: Don't be shy. What's your name?

Anna: My name is Anna, Anna Hathaway.

William: Your name is so sweet, so lovely. And I am William Shakespeare. Anna: Ive heard that surname. Your father is a famous glovermaker, isn't he?

William: You are right. And what about your family?

Anna: My parents are only farmers.

William: But my mother is a farmer's daughter.

Anna: I'm sorry, but I must go. My father is very punctual. Good bye! William: Good bye, my rose, I expect to meet you again.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Це цікаво:

Психологічні особливості ранньої обдарованості
Дітей, у яких виявляється досить високий рівень можливостей у певній діяльності, які відзначаються схильністю до її виконання, активність яких ніби вибудовується навколо улюблених занять, вважають обдарованими. Обдарована дитина відзначається високим рівнем досягнень, а також значними можливостями ...

Моральне виховання дошкільників
Мораль (лат. moralis — моральний, від mos (moris) — звичай, воля, закон, властивість) — система поглядів, уявлень, норм, оцінок, які регулюють поведінку людей; форма суспільної свідомості. Моральний розвиток — рівень засвоєння уявлень про моральні норми, сформованості моральних почуттів і моральної ...

Методика проведення експерименту
Аналіз наукових джерел показує, що реалізація цього виду дослідження може бути різною. Часто вивчення подібних питань однієї і тієї ж проблеми вимагає розробки самостійних методик. Розглянемо основні вимоги до проведення будь-якого типу експерименту. 1. Збирання емпіричних даних - всебічне вивчення ...

Інтерактивні уроки

Інтерактивні уроки

На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.

КАТЕГОРІЇ

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.novapedahohika.com