Експериментальна перевірка ефективності використання комп’ютерних технологій на уроках математики в початкових класах

Педагогіка і виховання » Використання комп’ютера на уроках математики в початкових класах » Експериментальна перевірка ефективності використання комп’ютерних технологій на уроках математики в початкових класах

Сторінка 3

Широкі можливості персонального комп'ютера як тренажера і контролюючого засобу для формування навичок і умінь виконання тотожних перетворень різних виразів, розв'язування рівнянь і нерівностей протягом вивчення всього шкільного курсу математики.

Із проведених нами спостережень видно, що уроки використання комп’ютера на уроках математики – справжнє свято для учнів. Вони сприяють активізації навчання математики, підвищують інтерес до цього навчального предмету, допомагають краще засвоїти програмовий матеріал.

Проведене нами дослідження підтвердило ефективність даної методики і показало, що в учнів значно підвищилася успішність та якість знань.

Отже, робота з комп’ютером дасть певні результати тоді, коли проводити її постійно на уроках математики, використовуючи його як дидактичний матеріал до вправ. Коли вчитель систематично, творчо, послідовно, ускладнюючи завдання, використовуватиме комп’ютерні програми, починаючи з перших днів навчання дитини в школі, то в підсумку його вихованці вмітимуть чітко, логічно передавати думки.

Можна зробити висновок, що використання комп’ютера на уроках математики є необхідним, щоб покращити якість знань.

Інформаційні технології на уроках математики — не просте випробування і для вчителя. По-перше, воно вимагає певного рівня обізнаності педагога в можливостях комп'ютера. Необхідні знання про можливість та інтерфейс пакета «Сходинки до інформатики». І нарешті, найголовніше. Активна індивідуальна робота учнів вимагає від педагога значної уваги і організованості з контролю за результатами такої діяльності та відповідної організації навчального процесу. Урок з використанням комп'ютерів не є полегшеним для вчителя, скоріше навпаки, але надзвичайно важливо, що ефективність такого уроку значно перевищує звичайний.

Страницы: 1 2 3 

Це цікаво:

Методика ігрового навчання в професійній освіті
Серед педагогічних засобів активізації процесу навчання у вузі особливе місце належить навчальній дидактичній грі, що є цілеспрямованою організацією навчально-ігрових взаємодій студентів у процесі моделювання ними цілісної професійної діяльності фахівця. Передовий досвід зарубіжних педагогів, числе ...

Консультування батьків з питань педагогічної занедбаності підлітків
Що стосується консультативної роботи психолога з батьками треба сказати, що вона будується на особливої моделей поведінки батьків та його стосунків з фахівцями. Основний особливістю такої роботи і те, що у вона найчастіше психолог зіштовхується непросто з несформованим запитом допоможе, і з вкрай н ...

Використання методу проектів на уроках хімії
Розглянемо проект "Хімічні реакції, що лежать в основі виробництва сульфатної кислоти". Тема уроку. Хімічні реакції, покладені в основу виробництва сульфатної кислоти, закономірності їх перебігу, охорона праці і довкілля (дослідницький проект з хімії в 9-му класі гімназії). Ідея проекту. ...

Інтерактивні уроки

Інтерактивні уроки

На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.

КАТЕГОРІЇ

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.novapedahohika.com