Застосування залікових кредитів (тривалість 36 акад. годин) для виміру трудомісткості засвоєння навчального матеріалу студентом здійснюється паралельно з традиційною системою визначення обсягів навчального навантаження (54 акад. год. на тиждень) і дозволяє уникнути суттєвих структурних змін у діючих навчальних планах та здійснити перехід до обчислення елементів навчального плану в кредитах ECTS.
Контроль за якістю освіти передбачає утворення акредитаційних агентств, незалежних від національних правлінь та міжнародних організацій. Оцінка буде спиратися не на продовженні або змісті навчання, а на знаннях, уміннях та навичках, які одержали випускники. Одночасно будуть встановленні стандарти транснаціональної освіти.
Розширення мобільності відбувається на основі виконання попередніх пунктів. Передбачається значний розвиток мобільності студентів. Крім того, ставиться питання про розширення мобільності викладацького та іншого персоналу для взаємного обміну європейським досвідом. Всі академічні ступені та інші кваліфікації повинні бути затребуваним ринком праці, а професійне визнання кваліфікацій повинно спроститися [59]. Для забезпечення визнання кваліфікацій планується використання Додатка до диплому, який рекомендує ЮНЕСКО.
Привабливість європейської системи освіти – це одна із найголовніших задач, яка повинна бути вирішена в рамках Болонського процесу, є приваблення до Європи більшої кількості студентів із різних регіонів світу. Вважається, що введення загальноєвропейської системи - це гарантії якості освіти, кредитної накопичувальної системи, легко зрозумілих кваліфікацій та ін. приведе до підвищення інтересу європейських громадян до вищої освіти. Результат професійного навчання за модульною технологією значною мірою залежить від учня, його наполегливості, цілеспрямованості, старанності, бажання оволодіти обраною професією.
Це цікаво:
Місце особистісно орієнтованого підходу у системі навчання іноземних мов
Упродовж 60–80-х років ХХ століття предметом уваги дослідників були різні аспекти означеної проблеми, зокрема увага надавалась іграм і видам вправ у навчанні дошкільників іноземної мови (Г.Ф. Бражникова, Г.П. Глотова, К.А. Родкін, О.С. Ханова, Т.А. Чистякова та ін.), відбору мовного матеріалу для з ...
Структура процесу екологічного виховання дітей дошкільного віку
Аналіз процесу екологічного виховання дошкільників необхідно розпочати із з'ясування факторів, визначення змісту і характеру його вихідного складника - мети. Далі потрібно встановити стадії процесу, контури, виходячи з того, що стадія - це не довільно виділений період, а така його частина, яка певн ...
Лексико-граматичні ознаки дієслова
Оскільки дієслово — це одна із найважливіших і найбільш складних частин мови, що характеризується різноманітністю семантики, відтінків лексичних значень, широкими синтаксичними можливостями та системою різноманітних граматичних форм, то все це дає змогу стверджувати, що опрацювання її вимагає більш ...
На початку ХХІ століття соціокультурний розвиток людства визначив закріплення складної та суперечливої тенденції, що дістала назву глобалізації.